Tzw. kiepskie dni & mniej czasu

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
andy
Ekspert
Ekspert
Posty: 1223
Rejestracja: 03 lip (sob) 2004, 02:00:00

Tzw. kiepskie dni & mniej czasu

Post autor: andy » 28 sty (pt) 2005, 13:01:36

Być może sporo (?) osób, które "przywykło" do tego, że zawsze miałem czas na konsultacje (tv, film, scenariusze, eseje, marketing, pc itp.) jest nieco zawiedzionych, że tego czasu jakby mniej ostatnio mam.
Na pewno nie jest żadnym argumentem to, że w czasie sesji także i wykładowcy pracy więcej nieco mają, zwłaszcza, kiedy pod koniec semestru kilkadziesiąt osób oddaje prace pisemne i oczekuje solidnego komentarza, nie tylko oceny :-D

Do tego dochodzi coś takiego, jak poczucie, że mam tzw. kiepski okres.

Całkiem serio mówię, że przyjemność ogromną sprawia mi taka zupełnie bezinteresowna pomoc. M. in. dlatego, że jest rzeczą oczywistą, że ci, którzy często o rozmaite kwestie dopytują, o konsultacje proszą to ludzie, którzy wiedzą dlaczego / po co edukują się w WSR. I oczekują, słusznie całkowicie pomocy poza zajęciami. Jak już razy kilka na zajęciach mówiłem to my jesteśmy dla Was, a nie odwrotnie. (I super, że wiele osób potraktowało to serio, bowiem to prawda.) A jeśli bywa odwrotnie, to wtedy, kiedy macie świetne pomysły, piszecie ciekawe prace, prowadzicie interesujące dyskusje itp. My też od Was się uczymy.

Proszę zatem nie mieć mi za złe ostanich 3 - 4 dni.

Mniemam, iż rychło wszystko do normy wróci.

Behemot
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 244
Rejestracja: 15 lis (pn) 2004, 01:00:00

Post autor: Behemot » 28 sty (pt) 2005, 17:03:25

Uhmhm,wrbrrmhmrrrr....Ech....! :roll: ( :wink: )

ODPOWIEDZ